Hakkımızda | Lifetech Su Arıtma

Hakkımızda

Lifetech su arıtma cihazları, Türkiye’de Form Mühendislik Tic. Ltd. Şti.  tarafından temsil edilmektedir. Lifetech su arıtma sistemleri Water For Life ( Yaşam İçin Su) sloganı ile tüm dünya’ya kaliteyi götürmeyi hedeflemiştir.

Hayata değer katan çözümleriyle konforu artıran Lifetech, yeni nesil su filtreleme cihazı LT-2A & LT-2B ile her eve kolayca ve mükemmel  su  kalitesi  sunuyor.  Şebeke suyunu ters ozmos filtreleme işleminden geçirerek içilebilir kaliteye getiren LT-2A & LT-2B cihazları aynı zaman tezgahınızın altında çok şık bir şekilde yer alıyor

Mutfaklara kusursuz teknoloji, yüksek verim  ve  estetik getiren Lifetech, tüm ürünleri ile hayat kalitesini yükseltecek ayrıntılar sunmaya devam ediyor. Her zaman güvenilebilecek ürünler tasarlayan Lifetech, yeni nesil su  arıtma  cihazı LT-2A & LT-2B ile  de  her  ev  için  temiz  ve sağlıklı suyu garanti ediyor.

Temiz suya ulaşma konusunda ideal bir seçim olan  Lifetech LT-2A & LT-2B,  her  evde  kolaylıkla kullanılabiliyor ve içme suyu elde edilmesi konusunda büyük bir rahatlık sağlıyor. Yeni Lifetech su arıtma cihazı ile plastik şişe ve damacanada su alma işleminden ve dolayısıyla ekonomik yükten kurtulan kullanıcılar, aynı zamanda suyun uzun süre plastik şişelerde saklanması nedeniyle ortaya çıkabilecek zararlı madde ve bakterileri de hayatından çıkarıyor.  Plastik şişeye son veren yeni ürün, bu özelliğiyle çevre için atılmış kişisel bir adım anlamına da geliyor.

En iyi içme suyu kalitesini hızlı ve kolay bir şekilde sunan yeni LT-2A & LT-2B, çeşmeden gelen suyu ters ozmoz da dahil olduğu 5 kat filtrelemeden geçiriyor. Su Kalitesi Birliği’nin  Altın Mühür  sertifikasını  (Water Quality Association Gold Seal  Certificate)  taşıyan ve (NSF, FDA, CE standartlarına uygun ) LT-2A & LT-2B, şık tasarımı uygun fiyatı ile her eve girebilecek bir ürün olarak asla kalitesini ve uygun fiyatını bozmuyor.
Böylece kullanıcılar, istedikleri zaman temiz ve sağlıklı su ile çay veya kahve yapma olanağına da kavuşuyor, filtre değişiminde de büyük kolaylık sunuyor.