Su Arıtma Cihazı

Su Arıtma Cihazı

 


Lifetech 7 Aşamalı Alkali-Detox Su Arıtma Cihazı LT-2B

4.199,00TL
Lifetech 7 Aşamalı Alkali - Detox Pompasız Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı LT-2B Lifetech 3 Aşama Filtre Seti + Arıtmalı Duş Başlığı (Hediye İçeriği) Garanti koşulları, kurulum ve filtre değişim talepl..

Lifetech Organic Plus 11 Aşamalı Pompasız Su Arıtma Cihazı

4.599,00TL
Lifetech Organic Plus 11 Aşamalı Pompasız Su Arıtma Cihazı Lifetech 11 Aşama Filtre Seti (Hediye İçeriği) Garanti koşulları, kurulum ve filtre değişim talepleriniz, teknik servis bilgisi ve arıtma c..

Lifetech 6 Aşamalı Alkali Pompalı Su Arıtma Cihazı LT-2A

4.999,00TL
Lifetech 6 Aşamalı Alkali Pompalı Su Arıtma Cihazı LT-2A   (Elektrik Gerektirir - Pompasız Modele Göre %30 Daha Verimli Çalışır)   Lifetech 3 Aşama Filtre Seti + Çamaşır Makine..

Lifetech Blanco 9 Aşamalı Pompasız Su Arıtma Cihazı

3.699,00TL
Lifetech Blanco 9 Aşamalı Pompasız Su Arıtma Cihazı Garanti koşulları, kurulum ve filtre değişim talepleriniz, teknik servis bilgisi ve arıtma cihazı hakkındaki tüm sorularınız için 0850 302 74 34 nu..

Lifetech Compact Kapalı Kasa 9 Aşamalı Pompasız Su Arıtma Cihazı

4.399,00TL
Lifetech Compact Kapalı Kasa 9 Aşamalı Pompasız Su Arıtma Cihazı (LT-CB) Garanti koşulları, kurulum ve filtre değişim talepleriniz, teknik servis bilgisi ve arıtma cihazı hakkındaki tüm sorularınız i..

Lifetech Blanco 5 Aşamalı Pompalı Su Arıtma Cihazı

(3)
4.549,00TL
Lifetech Blanco 5 Aşamalı Pompalı Su Arıtma Cihazı Garanti koşulları, kurulum ve filtre değişim talepleriniz, teknik servis bilgisi ve arıtma cihazı hakkındaki tüm sorularınız için 0850 302 74 34 num..

Lifetech P01-400 (400 Galon Membranlı Direkt Akışlı) Su Arıtma Cihazı

(0)
14.999,00TL
Lifetech P01-400 (400 Galon Membranlı) Direkt Akışlı Su Arıtma Cihazı Garanti koşulları, kurulum ve filtre değişim talepleriniz, teknik servis bilgisi ve arıtma cihazı hakkındaki tüm sorularınız için..

Lifetech TL-400 (400 Gpd Membranlı) Yüksek Akış Su Arıtma Cihazı

(0)
18.999,00TL
Lifetech TL-400 (400 Gpd Membranlı) Yüksek Akış Su Arıtma Cihazı Garanti koşulları, kurulum ve filtre değişim talepleriniz, teknik servis bilgisi ve arıtma cihazı hakkındaki tüm sorularınız için 0850..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Su Arıtma Cihazı

Su arıtma cihazları, şebeke suyunda bulunan, istenmeyen maddeleri temizleyen ve daha sağlıklı içme suyu elde etmeyi amaçlayan cihazlardır. Bu cihazlar, evsel ve endüstriyel kullanımlar için farklı özelliklere sahip olabilir. Evsel su arıtma cihazları genellikle tezgâh altı modellerden oluşurken, endüstriyel su arıtma cihazları ise genellikle daha büyük kapasiteli modellerde üretilmektedir. Her iki alanda da ters ozmos filtrasyon teknolojisine sahip su arıtma cihazı tercih etmek, günümüz teknolojisindeki en iyi çözümdür.

Ters ozmos sistemli su arıtma cihazları, suyu yüksek basınç altında özel bir membran filtreden geçirerek temizler. Bu membran filtre, suyun içindeki bakteri, virüs, ağır metaller, kimyasal maddeler ve diğer zararlı bileşenleri ayırarak temiz su elde edilmesini sağlar. Bu sistem, sudaki partiküllerin mikroskobik seviyede filtrelenmesini sağlayarak yüksek kaliteli içme suyu üretir. Yarı geçirgen zara sahip olan ters ozmos membran filtre, arıtım esnasında yalnızca su moleküllerini geçirerek, diğer tüm bileşenleri bertaraf ederek %99’a varan bir filtrasyon sağlamaktadır.

En kaliteli su arıtma cihazları, etkili bir su arıtma performansına sahip olmalıdır. İdeal bir su arıtma cihazı, çeşitli filtreleme aşamalarına sahip olmalıdır. Örneğin, ön filtreleme, ters ozmos, aktif karbon filtreleme ve mineralizasyon gibi aşamalar, suyun birçok farklı kirliliğe karşı etkili bir şekilde temizlenmesini ve içme suyuna dönüştürülmesini sağlar.

Su arıtma cihazlarının faydaları arasında şunlar bulunmaktadır:

Sağlıklı İçme Suyu: Zararlı bakteri, virüs, ağır metaller ve diğer kirleticilerden arındırılmış içme suyu elde edilir. Su arıtma cihazları, arıtma işlemi yaparken suda bulunan ve sağlığa zararlı olan neredeyse tüm maddeleri yok eder.

Tat ve Koku İyileştirmesi: Arıtılmış su, kötü tat ve koku gibi estetik problemleri ortadan kaldırarak daha lezzetli bir içme suyu sunar. Tercihe göre içimi yumuşak bir su üretimi ya da içimi daha sert mineralli bir su üretimi sağlanabilir.

Su arıtma cihazı satın alırken dikkat edilmesi gereken önemli faktörler şunlardır:

Su Kalitesi: Cihazın suyu ne kadar etkili bir şekilde temizlediğini değerlendirmek için su kalitesi testleri yapılmalıdır. Bu testler sonucunda ürünün arıtma performansı ortaya çıkmaktadır.

Kapasite: Cihazın günlük su üretme kapasitesi ve hızı önemlidir. Kullanılacak alan ve kişi sayısına göre su arıtma cihazları farklı üretim ve depolama kapasitesine sahiptir.

Filtre Değişim Periyotları: Cihazın filtre değişim zamanları, ürünü satın aldıktan sonra belirli periyotlarda takip edilmelidir. Bu süreç, suyun kirlilik düzeyine ve cihazın kullanımına bağlı olarak değişebilir.  Unutulmamalıdır ki, sağlıklı bir su üretimi için su arıtma cihaz bakımı olmazsa olmaz bir etkendir. Ayrıca, düzenli bakım da cihazın ömrünü uzatabilir ve sorunsuz çalışmasını sağlayabilir.

Marka ve Garanti: Güvenilir bir markadan satın almak ve uzun vadeli bir garanti sağlamak önemlidir. Lifetech tüm su arıtma cihazlarına 2 yıl garanti sağlarken, kurulum ve düzenli bakımların yetkili servisler tarafından yapıldığı durumlarda ilave 3 yıl garanti desteği sağlayarak bu süreyi 5 yıla uzatmaktadır.

Lifetech Su Arıtma Sistemleri Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo ile Gönderim Sağlamakta ve Anlaşmalı Yetkili Servisleri ile Ücretli Montaj Hizmeti Vermektedir.

Adana su arıtma cihazı
Adıyaman su arıtma cihazı
Afyonkarahisar su arıtma cihazı
Ağrı su arıtma cihazı
Aksaray su arıtma cihazı
Amasya su arıtma cihazı
Ankara su arıtma cihazı
Antalya su arıtma cihazı
Ardahan su arıtma cihazı
Artvin su arıtma cihazı
Aydın su arıtma cihazı
Balıkesir su arıtma cihazı
Bartın su arıtma cihazı
Batman su arıtma cihazı
Bayburt su arıtma cihazı
Bilecik su arıtma cihazı
Bingöl su arıtma cihazı
Bitlis su arıtma cihazı
Bolu su arıtma cihazı
Burdur su arıtma cihazı
Bursa su arıtma cihazı
Çanakkale su arıtma cihazı
Çankırı su arıtma cihazı
Çorum su arıtma cihazı
Denizli su arıtma cihazı
Diyarbakır su arıtma cihazı
Düzce su arıtma cihazı
Edirne su arıtma cihazı
Elazığ su arıtma cihazı
Erzincan su arıtma cihazı
Erzurum su arıtma cihazı
Eskişehir su arıtma cihazı
Gaziantep su arıtma cihazı
Giresun su arıtma cihazı
Gümüşhane su arıtma cihazı
Hakkari su arıtma cihazı
Hatay su arıtma cihazı
Iğdır su arıtma cihazı
Isparta su arıtma cihazı
İstanbul su arıtma cihazı
İzmir su arıtma cihazı
Kahramanmaraş su arıtma cihazı
Karabük su arıtma cihazı
Karaman su arıtma cihazı
Kars su arıtma cihazı
Kastamonu su arıtma cihazı
Kayseri su arıtma cihazı
Kilis su arıtma cihazı
Kırıkkale su arıtma cihazı
Kırklareli su arıtma cihazı
Kırşehir su arıtma cihazı
Kocaeli su arıtma cihazı
Konya su arıtma cihazı
Kütahya su arıtma cihazı
Malatya su arıtma cihazı
Manisa su arıtma cihazı
Mardin su arıtma cihazı
Mersin su arıtma cihazı
Muğla su arıtma cihazı
Muş su arıtma cihazı
Nevşehir su arıtma cihazı
Niğde su arıtma cihazı
Ordu su arıtma cihazı
Osmaniye su arıtma cihazı
Rize su arıtma cihazı
Sakarya su arıtma cihazı
Samsun su arıtma cihazı
Siirt su arıtma cihazı
Sinop su arıtma cihazı
Sivas su arıtma cihazı
Şanlıurfa su arıtma cihazı
Şırnak su arıtma cihazı
Tekirdağ su arıtma cihazı
Tokat su arıtma cihazı
Trabzon su arıtma cihazı
Tunceli su arıtma cihazı
Uşak su arıtma cihazı
Van su arıtma cihazı
Yalova su arıtma cihazı
Yozgat su arıtma cihazı
Zonguldak su arıtma cihazı